Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Додадени 40 бајти, 23:08, 20 септември 2008
нема опис на уредувањето
{{Македонија}}
[[Категорија:Скопје| ]]
[[Категорија:Градови]]
[[Категорија:Македонија]]
Анонимен корисник