Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Нециклопедија

Додаден 51 бајт, 02:20, 28 јануари 2019
с
нема опис на уредувањето
| Творец: || [[Џонатан Хуанг]]<ref>Jonathan Huang</ref> и [[Stillwaters]]
|---- bgcolor=white
| Сопственик: || <s>[[Википедија]]</s> <s> [[Викиа]] (Wikia)</s><br>[[Uncyclomedia|Uncyclomedia Foundation]]
|---- bgcolor=white
| Јазики: || [[Податотека:Puzzle Potato Dry Brush.png|20px]] '''[http://uncyclopedia.info/wiki/Main_Page Главни Бабел]'''