Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Македонски јазик

Одземен 1 бајт, 01:04, 11 декември 2018
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Култура во Македонија|Јазик]]
[[eo:Makedona lingvo]]
[[zh:马其顿语]]