Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Додадени 19 бајти, 04:16, 12 февруари 2018
с
Откажано уредувањето 6843 на уредникот MK01 (разговор)
{{Никулец}}
{{Инфокутија држава
|native_name = Андора