Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопски

Нема измена во големината, 04:02, 12 февруари 2018
с
нема опис на уредувањето
*'''[[Скопје]]''' – Главен град во Република Македонија
*'''[[Скопски регионРегион|Скопски]]''' – Региони на Македонија