Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Додадени 40 бајти, 05:14, 7 февруари 2018
с
нема опис на уредувањето
{{Европа}}
[[Категорија:Андора| ]]
[[Категорија:Држави во Европа]]
[[Категорија:Франција|Шпанијандора]]