Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Одземени 7 бајти, 16:47, 2 февруари 2018
с
нема опис на уредувањето
За ваше добро не се занимавајте со ова, посебно во Скопје.
==Видете исто такаПознати личности==
*[[Боки 13]]
*[[Слаткаристика]]
*[[Софија]]==Видете исто така==
*[[Солун]]
*[[Македонија]]
*[[Македонски јазик]]
*[[Македонски Железници]]