Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Одземен 1 бајт, 16:43, 2 февруари 2018
с
нема опис на уредувањето
{{Југославија}}
[[Категорија:Скопје| ]]
[[Категорија:Градови во Македонија]]