Разлика помеѓу преработките на „Скопје“

Одземени 364 бајти ,  17:42, 20 јуни 2008
нема опис на уредувањето
|}
'''Скопие Скопje Shkupi'''
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
==Надворешни врски==
*[[Слика:Bouncywikilogo.gif|25px]] '''[[Википедија|Макепедија]]''' има страница поврзана со '''[http://mk.wikipedia.org/wiki/Скопје Скопје]'''
{{Македонија}}
 
[[Категорија:Градови]]
[[Категорија:Македонија]]
Анонимен корисник