Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Одземен 1 бајт, 23:53, 28 декември 2016
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Држави во Европа]]
[[Категорија:Франција|Шпанијандора]]
[[Категорија:Шпанија|Францијандора]]