Разлика помеѓу преработките на „Студеничани“

Додаден 1 бајт ,  03:54, 13 декември 2016
с
нема опис на уредувањето
с
==Надворешни врски==
*[[Слика:Bouncywikilogo.gif|25px]] '''[[Википедија|Макепедија]]''' има страница поврзана со '''[http://mk.wikipedia.org/wiki/Студеничани Студеничани]'''
 
{{Македонија}}