Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Патра

Додаден 1 бајт, 19:07, 18 ноември 2016
с
нема опис на уредувањето
{{Грција}}
[[Категорија:Градови во Грција]]
[[el:Πάτρα]]