Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Македонски јазик

Додаден 11 бајт, 15:07, 27 септември 2016
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Култура во Македонија|Јазик]]
[[eo:Makedona lingvo]]
[[zh:马其顿语]]