Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Одземен 1 бајт, 02:26, 20 септември 2016
с
нема опис на уредувањето
{{Југославија}}
[[Категорија:Скопје| ]]
[[Категорија:Градови во Македонија]]