Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Одземени 15 бајти, 22:13, 27 февруари 2008
с
Бот Брише: en:Skopje
[[Категорија:Градови]]
[[Категорија:Македонија]]
 
[[en:Skopje]]
88
уредувања