Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Македонски јазик

Додадени 24 бајти, 06:37, 25 април 2016
Надворешни врски
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Македонија]]
 
[[eo:Makedona lingvo]]
[[zh:马其顿语]]
Анонимен корисник