Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Егејска Македонија

Одземени 37 бајти, 15:52, 9 февруари 2016
с
нема опис на уредувањето
|imagestyle =
|captionstyle =
|image = [[Податотека:UK Jack for MK (Skopski)Greece-Macedonia flag fusion.gif|320px]]|caption = '''Знаме, Грб... и географска карта''Greecedonia'''''
|image2 =
|caption2 =