Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Србија

Одземени 4 бајти, 17:19, 10 јануари 2016
с
нема опис на уредувањето
<youtube>ocW3fBqPQkU</youtube>
==ЕкономијатаЕкономија==
==Политика==