Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопски

Одземен 1 бајт, 03:00, 9 јануари 2016
с
нема опис на уредувањето
*'''[[Скопје]]''' - Главен град во Република Македонија
*'''[[Скопски регион|Скопски]]''' - Региони на Македонија.