Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Скопје

Додадени 66 бајти, 02:56, 9 јануари 2016
с
нема опис на уредувањето
{{Појаснување|[[Њујорк]] или [[Скопски|Скопски (појаснување)]]}}
{| border="5" cellpadding="3" cellspacing="3" bgcolor="#FFDEAD" style="float:right; margin-left:15px"
! [[Слика:Skopje-Arms.gif|120px]]