Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Одземени 7 бајти, 16:26, 7 јануари 2016
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Држави во Европа]]
[[Категорија:Франција|Шпанијандора]]
<!--[[Категорија:Шпанија|Францијандора]]-->
[[ca:Andorra]]