Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Србија

Додадени 27 бајти, 22:14, 5 октомври 2015
с
нема опис на уредувањето
[[da:Serbien]]
[[de:Serbien (Land)]]
<!--[[en:Serbia]]not existing by now-->
[[eo:Servio]]
[[es:Serbia]]