Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Србија

Додадени 14 бајти, 22:13, 5 октомври 2015
с
fix
[[da:Serbien]]
[[de:Serbien (Land)]]
[[en:Serbia]]
[[eo:Servio]]
[[es:Serbia]]