Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Куба

Додадени 12 бајти, 16:43, 5 април 2015
с
Надворешни врски: +gl
[[fi:Kuuba]]
[[fr:Cuba]]
[[gl:Cuba]]
[[he:קובה]]
[[hu:Kuba]]
42
уредувања