Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Додадени 134 бајти, 10:49, 14 март 2015
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Држави во Европа]]
[[Категорија:Франција|Шпанијандора]]
[[Категорија:Шпанија|Францијандора]]
[[ca:Andorra]]