Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Андора

Додадени 2 бајти, 22:04, 12 март 2015
с
нема опис на уредувањето
|population_density =
|ethnic_groups =
|economy = OK
|internet_tld = .ad
}}