Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Куба

Додадени 246 бајти, 00:38, 10 март 2015
с
нема опис на уредувањето
==Политика==
[[Податотека:150px-Hammer and sickle svg.png|50px]]
[[Податотека:Commonist (Wikimedia Commons).png|50px]]
[[Податотека:Falce e martello.jpg|50px]]
[[Податотека:Unnews fidel juice.jpg|70px]]
<br clear=left>
==Инфраструктура==