Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Србија

Додаден 41 бајт, 03:59, 5 февруари 2015
нема опис на уредувањето
{| border="7" cellpadding="3" cellspacing="3" bgcolor="#FFDEAD" style="float:right; margin-left:15px"
! [[Податотека:Srbija (Polandball).png|250px]]
! [[Податотека:SerEsc.PNG|120px]]
|---- bgcolor="#FFFFFF"
| align="center" |