Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Србија

Додадени 63 бајти, 03:39, 5 февруари 2015
нема опис на уредувањето
{{Никулец}}
{{Појаснување|[[Република Српска]]}}
{| border="7" cellpadding="3" cellspacing="3" bgcolor="#FFDEAD" style="float:right; margin-left:15px"
! [[Податотека:Srbija (Polandball).png|250px]]