Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Македонски јазик

Додадени 19 бајти, 10:48, 24 декември 2007
нема опис на уредувањето
{{Никулец}}
{| width=70% align=center class="expansion" style="background: #FF0000; border: 3px solid #FFFF00; margin-bottom: 2px;"
| style="padding-right: 4px; padding-left: 4px;" |
Анонимен корисник