Разлика помеѓу преработките на „Главна страница“

с
fix
с (Отстрането уредувањето на MK01 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Пол Пот Вардарски|Пол Пот Вардарск)
с (fix)
'''Репродукција Макаронија''' е протекторат во срцето на Сан Марино, уште е позната под името '''СЕЗАЕБАВМЕ''' (Современа Европска Земја ала Е Бивши Амерички Виц Македонијава...Ебаго). Главен град на [[Република Македонија|Макаронија]] е [[Скопје]] за време на зимата и [[Охрид]] за време на 12те месеци лето. Властите велат дека [[Република Македонија|Макаронија]] била многу популарна и позната земја во светот, исклучително заради нејзината старост. Макаронија е стара со векови и векови и векови, осамостоена во далечната 1991 година. ('''[[Македонија|повеќе забава!]]''')
</div>
|}
 
<!-- -------CATEGORIES----------- -->
<h3 style="margin:0;background-color:#fff3f3;font-family:sans-serif;font-size:120%;font-weight:bold;border:1px solid #a3b0bf;background:#F2CECE;text-align:left;color:#000;padding:0.2em 0.4em;">Категории</h3>
{{Категории}}
|}