Отвори го главното мени

Нециклопедија β

Промени

Македонски јазик

Додадени 20 бајти, 05:40, 7 март 2012
Надворешни врски
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Македонија]]
[[zh:马其顿语]]
Анонимен корисник