Џонатан Хуанг

Stubby

Џонатан Хуанг е човекот кој никогаш не сте го запознале, но изворите велат дека тој е одговорен за создавање на Унциклопедија, па, ако е така, му симнуваме капа!

Богот на Софија е меѓу нас
3

Историја

Голема Кина... Се роди суперхерој!

Како ја создадовте оваа страница?

Не можете да го уредите, но Хронарион може да ве избрише!

Видете исто така

Надворешни врски

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.